-13%

Сумка US 130 літрів армійська / Баул 130 л військовий. Олива
1 950 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: W1S-US1
+380 (73) 832-81-84
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка US 130 літрів армійська / Баул 130 л військовий. Олива
Виробництво: Україна.
Військова сумка-баул на 130 літрів - ваш надійний супутник у будь-якій поїздці. Виготовлений із міцного матеріалу Оксфорд 600D, міцний та стійкий до розривів. Величезний обсяг внутрішнього простору дозволяє вмістити багато речей.
Ця сумка забезпечує легкий доступ до всього вмісту та захищає його від забруднення та зовнішніх факторів. Це необхідна деталь військового екіпірування. Вона виручить бійця у різних ситуаціях: під час зборів, передислокації частини, навчання за межами частини, виїзди на збори.
Характеристики:
- Оснащений надійними блискавками та лямками для перенесення;
- Закривається на блискавку і тягнеться за допомогою фастексів;
- Якісна, вологостійка та міцна тканина, з високим ступенем зносостійкості;
- Оксфорд 600D з внутрішнім просоченням;
- 2 внутрішні кишені;
- Внутрішні шви оброблені;
- Пошито армованою ниткою;
- М'яка та надійна ручка для перенесення;
- Об'єм 130 літрів;
- Вантажоємність 40 кг;
- Колір олива.
Розміри:
- Довжина: 82см;
- Висота: 34см;
- Ширина: 36см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 130 л |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Кількість лямок | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 34 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴









