-21%

Сумка 130 літрів армійська військовий баул US. Мультикам
2 150 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: W1S-M1
+380 (73) 832-81-84
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка 130 літрів армійська військовий баул US. Мультикам
Виробництво: Україна.
Сумка 130 літрів - призначена для перенесення особистих речей, спорядження, одягу. Виготовлена із міцного матеріалу Оксфорд 600D, міцний та стійкий до розривів. Величезний обсяг внутрішнього простору дозволяє вмістити багато речей.
Ця сумка необхідна деталь екіпірування військового. Вона виручить бійця у різних ситуаціях: під час зборів, передислокації частини, навчання за межами частини, виїзди на збори.
Завдяки такій сумці весь вміст перебуватиме у простому доступі, буде надійно захищений від забруднень, впливу зовнішніх погодних факторів та втрат.
Характеристики:
- Оснащена надійними блискавками та лямками для перенесення;
- Якісна, вологостійка та міцна тканина, з високим ступенем зносостійкості;
- Оксфорд 600D з внутрішнім просоченням;
- 2 внутрішні кишені;
- Внутрішні шви оброблені;
- Зшито армованою ниткою;
- М'яка та надійна ручка для перенесення;
- Об'єм 130 літрів;
- Вантажоємність 40 кг;
- Забарвлення мультикам.
Розміри:
- Довжина: 82см;
- Висота: 34см;
- Ширина: 36см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 130 л |
| За типом конструкції | Верстатний |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 82 см |
| Загальне | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Візерунки та принти | Мультикам |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴









