-27%

Армійський Баул сумка Рюкзак для речей 120 літрів Баул військовий для солдатів ЗСУ хакі
1 490 ₴
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: W1BTH-01
+380 (73) 832-81-84
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Армійський Баул сумка Рюкзак для речей 120 літрів Баул військовий для солдатів ЗСУ хакі
allowfullscreen="allowfullscreen" frameborder="0" height="315" src="//www.youtube.com/embed/8eOKTuN1IBE?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" width="560">
Великий та міцний баул. Сумка для речей об'ємом 120 літрів. Всередину розміщуються всі необхідні речі.
Характеристики:
- Пошитий з якісних матеріалів;
- Один великий відділ на блискавці;
- Внутрішня кишеня;
- Ручка для перенесення зверху;
- Лямки регулюються за довжиною;
- Міцна та надійна блискавка;
- Тканина Оксфорд водостійка 600d 300г/м2.
Розміри:
- Висота: 75см;
- Довжина: 43см;
- Ширина: 43см.
Виробництво: Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 120 л |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 1 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 75 см |
| Загальне | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴








