Двоярусне ліжко металеве "Basic 2" 2000х800х1740 мм
Ліжко – це не просто меблевий предмет, воно є центральною точкою комфорту та відпочинку у вашій спальні.
А комфорт – це не лише візуальний аспект, а й функціональність. Тому наше ліжко виготовлене з високоякісних матеріалів, що забезпечують міцність, довговічність та зручність.
Перевагою цього ліжка є те, що воно двох'ярусне і підходить для двох людей.
Особливості:
- Дане ліжко має стриманий дизайн;
- Добре виглядає в будь-якому інтер'єрі;
- Ліжко фактично вічне так як виконане з високоміцної сталі;
- Полімерне порошкове фарбування;
- Ідеально підійде для Мотелів, Хостелів;
- Також цей варіант добре підходити для військових.
Характеристики:
- Висота: 174см;
- Ширина: 80см;
- Довжина: 200см;
- Країна виробник: Україна;
- В наявності Бренд: Viskonta;
- Тип ліжка: Двох'ярусне;
- Максимальне навантаження: 200 кг;
- Матеріал каркасу:Труба профільна 40х20х2 мм;
- Опори: Труба профільна 40х20х2 мм;
- Спальне Місце: 2000х800 мм;
- Колір меблів: Чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | 2-х ярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Ширина ліжка | 80 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 174 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | метал |
| Узголів'я ліжка | метал |
| Ізніжжя ліжка | метал |
| Ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 580 ₴


