-1%

Розкладачка металева до 200 кг посилена польова. Мультикам
3 400 ₴
3 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: W1RS-MT
+380 (73) 832-81-84
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладачка металева до 200 кг посилена польова. Мультикам
Український виробник
Супер міцна розкладачка — це створена з урахуванням анатомії людського тіла легка та практична розкладачка армійська, а також чудовий дачний варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. Модель компактно складається, поміщається в автотранспорт, швидко й без зусиль трансформується.
Переваги:
- Каркас міцний і довговічний, стійкий до корозії, має легкість, високі ударостійкі якості. Розкладачка витримує навантаження до 200 кг;
- Тканина — обивка кольору мультикам, така тканина надщільна, гігроскопічна, водночас не жорстка та приємна на дотик;
- Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки становить усього 11 кг. Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол;
- Водостійкість — тканина водостійка.
Колір тканини може змінюватися.
Характеристики:
- Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 197×64×49 см;
- Розмір розкладачки в складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×100×80 мм;
- Матеріал каркаса — профіль труба: 20×20 мм; товщина металу — 2 мм
- Вага: 11 кг;
- Максимальне навантаження: до 200 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UA |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 49 мм |
| Вага | 11 кг |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Колір | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 1970 мм |
| Ширина ліжка | 640 мм |
| Висота ліжка | 490 мм |
| Довжина спального місця | 1970 мм |
| Ширина спального місця | 640 мм |
| Висота спального місця | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴









